Zanechte kontakt, zavoláme Vám
 
Souhlasím se zpracováním osobních údajů a se zasíláním obchodních sdělení
Zjistěte, zda se můžete nechat oddlužit.
Kompletní analýza Oddlužovací kalkulačka

Reference

Hajkovacherry

Hodnocení oddluzteme.cz: 5 z 5

“Také mi moc pomohli doporučuji”

Vladimír Kaslík

Hodnocení oddluzteme.cz: 5 z 5

“Společnost Oddluzteme.cz mi velice pomohla v jinak bezvýchodné situaci. Jelich přístup byl profesionální, rychlý a ophledupný. Vše perfektně připravili a popsali a díky tomu vše dobře dopadlo a já můžu znovu normálně žít.Děkuji”

Roman Reška

Hodnocení oddluzteme.cz: 5 z 5

“Děkuji společnosti Oddluzteme.cz za velmi profesionální a rychlou pomoc, která mi zajistila povolení oddlužení do týdne od podání návrhu ke krajskému soudu v Praze. Všem doporučuji a přeji také úspěšný start do nového života bez dluhů :-)”

Petros83xx

Hodnocení oddluzteme.cz: 5 z 5

“Děkuji firmě „Oddluzteme.cz“ za velkou pomoc. Nikomu nepřeji aby se dostal do nezáviděníhodné situace jako já, ale pokud už tato situace nastane je tato společnost jasnou jedinčkou mezi všemi ostatními. Nebojte se na ně obrátit, poskytnou Vám naprosto profesionální i empatickou a rychlou pomoc.Samozřejmě nic není zadarmo, ale vynaložené prostředky na služby společnosti, neznamenají nic v porovnání co na člověka čeká, že podá špatný návrh, nebo že svůj problém neřeší. Upřímně děkuji Oddluzteme.cz”

Kubová J.

Hodnocení oddluzteme.cz: 5 z 5

“Firma Oddluzte mě, je opravdu jednička! Profesionalni přístup, vlídné chování, 100% jistota na úspěšně vyřešení velkého finančního problému, to vše jsem prožívala až do schválení insolvence. Obdivuji jejich perfektní práci. Určitě budu firmu doporucovat každému, kdo se ocitne v těžké situaci. Děkuji! Jarmila Kubova.”

Štěpánka J.

Hodnocení oddluzteme.cz: 5 z 5

“Jsem spokojená a přístup této společnosti je opravdu na dobré úrovni. Vyřešení mé finanční situace bylo opravdu rychlé a bez problémové. Po každé když jsem měla nějaký problém nebo dotaz ochotně a rádi mi pomohli. Moc krát děkuji a pokud bude možnost dát někomu doporučení, tak ráda ho odkáži na tuto společnost. Velice ráda dám na tuto společnost doporučení i jiným lidem kteří jsou v této finanční tísni či problémech. Štěpánka”

Petr

Hodnocení oddluzteme.cz: 5 z 5

“Profesionalni pristup teto spolecnosti je 100% . Vse bylo u soudu prijato bez problemu a nic jsem nemusel zpetne dokladat ,kdyz jsem neco potreboval zmenit ochotne mi visly vstric a staraji se o klienta mockrat dekuji a vsem tuto firmu doporucuji Petr”

Vlasta L.

Hodnocení oddluzteme.cz: 5 z 5

“Vlasta Lišková: udělali pro mě maximum , a vše dopadlo dobře děkuji”

Kamil Š.

Hodnocení oddluzteme.cz: 5 z 5

“Jsem maximálně spokojen s vaší praci a budu vás doporučovat lidem v nouzi.dekuji”

Hana K.

Hodnocení oddluzteme.cz: 5 z 5

“Děkuji mockrát za pomoc.Mohu všem doporučit”

Simona Š.

Hodnocení oddluzteme.cz: 5 z 5

“Mnohokrat dekuji za velkou ochotu a vstricnost vsech co se mnou ohledne mého jednání v návrhu na oddlužení spolupracovali a pomohli mne k Novému životu bez dluhu. Které uz nikdy nechci. Nevěřila jsem nejdříve ve stesti.Ale.pak jsem si našla na internetu solidní firmu kterou všem co mají problém se splácením svých dluhů vřele doporučuji. Byla jsem velice spokojená a ještě jednou mnohokrát děkuji. To psychické napětí ze mne opadlo díky Vám. Mnoho spokojených klientů preju a úspěchů Spackova”

Ihor Ch.

Hodnocení oddluzteme.cz: 5 z 5

“Moc Vam dekuji za pomoc velmi profesionalni jednani rychlost a novy start do zivota doporucuji tuhle firmu pomohla me i me partnerce jeste jednou Diiiikyyyyy!!!”

Lukáš Č.

Hodnocení oddluzteme.cz: 5 z 5

“Dekuji mockrát za pomoc.. Mužu všem jen doporučit :-)”

Helena L.

Hodnocení oddluzteme.cz: 5 z 5

“Mockrát děkujeme za pomoc,bylo to upřímné a rychlé jednání se štastným koncem. Moc nám to pomohlo vřele to doporučuji”

Jaroslav P.

Hodnocení oddluzteme.cz: 5 z 5

“Děkujeme Vám moc, profesionální přístup, výborná komunikace, rychlost. Mohu jen vřele doporučit. Děkuji.”

Martin H.

Hodnocení oddluzteme.cz: 5 z 5

“Děkuji vám moc, už konečně žiju slušný normální život. Děkuji moc”

Marie B.

Hodnocení oddluzteme.cz: 5 z 5

„Dobrý den, chtěla bych strašně moc poděkovat za Vaši neuvěřitelnou ochotu a pomoc s mojim oddlužením. Dopadla jsem předtím až tak, že mi přišla exekuce, bála jsem se zvedat telefony, otevírat dveře. Pak jsem našla Váši nabídku na oddlužení. Opravdu jste pro mě udělali strašně moc aby mi to vyšlo. Váš profesionální přístup je skvělý. Kdykoli jsem Vám volala tak jste mi ochotně pomohli. Jsem ráda, že jsem se na Vás obrátila. Ještě jednou moc Vašemu týmu děkuji.“

Gabriela V.

Hodnocení oddluzteme.cz: 5 z 5

“Děkuju mockrát za pomoc a za novou šanci začít od znova. DĚKUJI. Všem ráda doporučím”

Miloslava P.

Hodnocení oddluzteme.cz: 4,5 z 5.

“Moc Vám děkuji za pomoc. Doporučím ostatním.”

Lucinecka

Hodnocení oddluzteme.cz: 5 z 5

“Moc vám děkuji za pomoc. Velmi lidské jednání a rychlost. Určitě doporučuji.”

Zdena K.

Hodnocení oddluzteme.cz: 4 z 5

“Oceňuji rychlé profesionální jednání s lidským přístupem.Váhala jsem,na koho se mám v mé situaci obrátit,po mých zkušenostech jsem byla skeptická.Děkuji.Teď vím,že se nemusím spoléhat ve všem pouze na sebe,ale je tu někdo,kdo nezklame.Doporučím všem,kteří jsou v podobné situaci.Ještě jednou DĚKUJI za sebe i syna”

Andrej S.

Hodnocení oddluzteme.cz: 4,5 z 5.

“Dobrý přistup,kvalitní jednani,doporučují .”

Libor C.

Hodnoceni oddluzteme.cz: 5 z 5

Děkuju, děkuju, děkuju a ještě jednou děkuju.
Všechno to začalo rozvodem, kdy manželce jsem nechal byt s regulovaným nájemným a sám jsem si musel rychle najít místo, kam půjdu, mno a chtěl jsem si nechat auto, takže jsem si musel půjčit, abych jí dal peníze za půlku auta. Novej byt byl prázdnej a já ho potřeboval vybavit, abych mohl nějak žít, takže jsem si koupil všechno, co jsem potřeboval, ale s pomocí úvěrů co nabízeli v prodejnách. Úplně mě pohltilo jak jednoduše a rychle jsem mohl mít úplně super novej byt. Jenže jsem si to špatně spočítal a jakýkoliv jiný výdaj znamenal, že jsem nemohl zaplatit splátky, takže abych nedostal pokutu, vzal jsem si další úvěr. No a pak už to šlo ráz na ráz, chvíli se mi ještě dařilo vrátit peníze do banky a hned je zase vybrat z bankomatu a dát je dalším věřitelům, ale když jsem to párkrát prostě neměl z čeho zaplatit, řekli mi, že chcou všechno naráz. To mi přišlo strašně nefér a vůbec všechny ty poplatky – za co jako?!, takže jsem se rozhodl, že ty papíry s vykřičníkama budu prostě ignorovat. Asi po dvou měsících mě ale v práci poslali na účetní oddělení, kde mi paní účetní řekla, že mají soudní příkaz, aby mi sebrali většinu platu. Šel jsem domů a přemýšlel co teda budu dělat, z čeho budu žít, ale prostě mě nic nenapadalo a tak jsem šel spát. Na další ráno fakt nikdy nezapomenu. V pět ráno začal zvonit zvonek a už nepřestal, dokud jsem neotevřel. Dvě gorily v černých uniformách se mi začaly cpát do bytu a polepovat věci nálepkama s tím, že jsou to exekutoři. Prosil jsem je ať mi neberou to jediný co mám, ale vytrhali kabely z televize a nesli ji do auta. Pak se vrátili zpátky a ten jeden mi říká. Jestli do příštího týdne seženeš 200 000 Kč necháme tě být. Samozřejmě jsem souhlasil, jen aby odjeli a oni fakt nasedli do auta a odjeli pryč. Všechen ten rámus vzbudil snad celý dům a já jak jsem šel po schodech zpět do bytu jsem potkal souseda, který se mě zeptal, jestli to byli exekutoři a jestli mám finanční problémy. Čirou náhodou se prý jeho brácha dostal do podobné situace jako já a soused mi řekl, že se z toho dostal s pomocí oddluzteme.cz, společnosti, která mě prý komplet zbaví všech dluhů a exekutorů klidně i během jednoho týdne. Na nic jsem nečekal, věděl jsem, že mi jde o čas. Soused mi na internetu našel na oddluzteme.cz jejich telefonní číslo a já tam hned ráno zavolal.

Na druhé straně se ozval jejich pracovník a já mu řekl o svých problémech. On se mnou hned probral, jestli se dluhů můžu zbavit a na základě těch pár informací, co jsem mu řekl, mi řekl, že exekutorů a dokonce i celého dluhu se můžu zbavit. Měl jsem strach, že exekutoři příjdou znova a dřív než říkali a tak jsem se ptal, jestli by to nešlo celé nějak urychlit. On řekl, že to je možné a dokonce mi nabídl, že můžou pro moje pohodlí klidně přijet až ke mně domů hned na další den. Pak mi řekl, jaké dokumenty si mám připravit, než přijede, což byly většinou papíry o těch půjčkách a rozloučili jsme se.

Na další den, přesně jak jsme se domluvili, přijel takový seriózně vypadající pán a šli jsme hned na to. Očividně to už dělal mnohokrát, protože mi přesně a jednoduše vysvětlil, jak to vlastně celé funguje a ukázal mi, jak to přesně pomůže mně a jaké výhody mě čekají. Řekl mi, jaké právnické dokumenty pro mě připraví a já souhlasil, tím že jsem s ním uzavřel dohodu, že to pro mě firma oddluzteme.cz vypracuje. Musel jsem mu zaplatit zálohu, což jsem jako člověk ve své dluhové situaci chápal a já jsem mu pak půl hodiny odpovídal na jeho otázky – nic těžkýho, většinou co dělám za práci, jestli mám nějaký baráky a jestli jsem nebyl zavřenej. Když to všechno měl, nafotil si moje dokumenty, který jsem si připravil podle toho, co mi řekli předtím do telefonu, a podal mi ruku na rozloučenou.

Za dva dny se mi tento pán ozval, že pro mě má dokumenty připravené a domluvili jsme se na další schůzce, kde mi to celé ukázal a prošel to se mnou. Sám bych to dohromady nikdy neda, to Vám řeknu. Potom jsem to podepsal, nechali jsme to úředně ověřit, já zaplatil zbytek částky a poslali jsme to na soud. Ten pán se se mnou rozloučil, řekl mi, že od zítra už na mě nikdo nemůže a že do 15 dnů dostanu domů dopis od soudu o povolení oddlužení. A TAKY ŽE JO!

Od té doby přestaly chodit všechny ty dopisy a upomínky, exekutoři už se nikdy neobjevili a co víc, moje dluhy přestaly narůstat! Fakt nevím jak společnosti oddluzteme.cz poděkovat. Mám svůj super byt, z dluhů musím zaplatit jenom 30% a z výplaty mi v pohodě zbyde i na koníčky.

Jestli jste v dluzích, z kterých nevíte jak ven, kontaktujte oddluzteme.cz postarají se o to a vy, stejně jako já, budete moct být zase v klidu.

Libor

Petra N.

Hodnoceni oddluzteme.cz: 5 z 5

Chtěla jsem pro malou to nejlepší, zadlužila jsem se a přitom přišla o práci. Konzultanti z oddlužteme.cz byli skvělí a já mám teď z výplaty dokonce víc peněz než předtím.

Žiju sama, ale mám malou holčičku, pro kterou jsem chtěla všechno potřebné, aby se mohla řádně rozvíjet. Můj plat to nestačil pokrýt a mizivé alimenty nepomáhaly, tak jsem si vzala půjčky s tím, že to zvládnu splatit. Splátky ale byly hodně vysoké a mně už z platu pomalu nezbývalo ani na jídlo. Navíc jsem jednoho dne přišla o práci a hned, jak jsem nezaplatila, všichni mi napařili strašné penále a pokuty a chtěli po mně peníze hned. Začali mi posílat upomínky a hrozit, že mě dají na exekuci. Nevěděla jsem jak dál. Ten kolotoč těch upomínek, výhružek a telefonátů trval asi měsíc a já se přitom pořád snažila najít práci. To se mi povedlo, ale nikdo už se mnou nechtěl jednat a všichni chtěli všechny peníze hned. Fakt jsem nevěděla z které do které a hlavně jsem nechtěla, aby přišel nějaký exekutor a sebral věci pro malou. Až když jsem jela do nové práce, tak jsem na tramvajové zastávce viděla nálepku společnosti oddluzteme.cz s tísňovým číslem, kde bylo napsáno, že zastaví exekuce, zbaví mě dluhů a hlavně zastaví jejich růst. Nikdy takhle nikam nevolám, takovým reklamám z principu nevěřím, ale řekla jsem si, že když je můžu jenom prozvonit a oni mi zavolají zpět, tak za to nic nedám a zkusím to.

Byli skvělí. Hned se mnou probrali moji situaci a řekli mi, že nemusím mít strach, že moji situaci vyřeší a zbaví mě všech finančních problémů. Hned jsem si říkala, kolik za to asi budou chtít, ale ta cena byla směšná v porovnání s tím, že mi ušetřili skoro 750 000Kč!

Nabídli mi schůzku u nich, nebo u mě a já se rozhodla, že u mě to bude lepší, kvůli malé. Za dva dny od telefonátu pracovník oddluzteme.cz přijel, vyplnila jsem s ním dokumenty, které teda vypadaly šíleně, a on odjel s tím, že se mi ozve a přijede nejpozději do 7 dní. Zvládl to za 4, znova přijel, já to akorát podepsala, doplatila jsem mu zbytek peněz (na první schůzce jsem mu dala zálohu) a on to podal.

No a jak si žiju teď? Mám zaokrouhleně 17000Kč čistého a z toho mi zbývá 10200Kč, zbytek jde na splátky dluhů. To je 5x víc, než z čeho jsem musela vyžít, než jsem se lidmi z oddluzteme.cz nechala oddlužit. Po všech splátkách mi zbývalo předtím z platu jenom 2000 Kč! To se nedalo….

Oddluzteme.cz můžu jenom doporučit. Každý, kdo uvažujete o tom, že se necháte oddlužit, z vlastní zkušenosti Vám říkám, zavolejte jim co nejdřív, s otálením vám akorát narostou další dluhy.

Ještě jednou díky a s pozdravem

Petra a KačenkaJ

Jan V.

Hodnoceni oddluzteme.cz: 5 z 5

Celý život jsem poctivě makal a všechny půjčky řádně splácel. Když vidím dopředu, tak si dokážu spočítat, že nový obyvák si klidně můžu pořídit teď, nemusím na něj dva roky čekat a za dva roky ho v pohodě zaplatím. Tak jsem si ho před půl rokem pořídil na úvěr. Pak se mi ale stal v práci úraz a stal se ze mě invalida. Musel jsem jít do invalidního důchodu a ještě k tomu jsem si musel pořídit všechno invalidní vybavení, taktéž na úvěr. Když jsem uviděl, kolik peněz mi po úrazu začalo chodit na účet a kolik složenek jsem měl zaplatit, věděl jsem, že mám tak čas dokud mi vystačí moje úspory.

Vzpomněl jsem si, že jsem někde slyšel o oddlužení a rozhodl se na internetu zjistit víc. Při hledání informací jsem na internetu narazil na spoustu pochybných stránek, které nabízely oddlužení, ale přitom nabízely i půjčky a to mi fakt nešlo do hlavy. Vždy jsem na ně hledal reference a většinou se ukázalo, že to jsou podvodné lichvářské firmy, které lidi ještě více zadlužily, než oddlužily. Až jsem narazil na oddluzteme.cz. Jednoduše napsané texty, tak že jsem jim rozuměl i já, pouze pozitivní reference a jasně popsaný postup toho co pro mě udělají. Kontaktoval jsem je. Stačilo vyplnit jejich formulář a oni mi hned na druhý den zavolali. Bohužel mi řekli, že kvůli mé výši toho co teď je můj příjem, nesplňuju podmínky oddlužení pro soud. Chybělo mi pár stokorun měsíčně. Poradili mi, že se to dá vyřešit tak, že by mi třeba dcera měsíčně těch pár set přispívala. To jsem si říkal, že by šlo, takže tím jsem všechny podmínky k oddlužení splňoval a hned jsme si domluvili schůzku u mě doma. Za tři dny přijel konzultant z oddluzteme.cz, vysvětlil mi, jak to celé proběhne a vyplnil se mnou formuláře, které si přinesl. Trvalo to tak půl hodiny asi. Sepsal se mnou objednávku toho, že mě oddluží a já mu dal zálohu. Plácli jsme si a on odjel. Další týden se mi ozval, že už to má pro mě připravené, tak jsem mu řekl, že jsem teď furt doma a ať přijede. Jak přijel, ukázal mi všechny ty dokumenty, prošli jsme je spolu, já je podepsal, šli jsme (já teda jelJ) je úředně ověřit a pak to podal ještě na soud.

Hned na druhý den jsem se našel v insolvenčním rejstříku a po 14 dnech mi domů došlo rozhodnutí soudu, že mi povolují oddlužení prostřednictvím splátkového kalendáře. Nemůžu říct, že si teď žiju jak pán, ale mám skvěle vybavený byt, na který mi nikdo nemůže a ještě něco přes 6000Kč každý měsíc k tomu.

Děkuji pánům z oddlužteme.cz za jejich skvělou, rychlou a transparentní spolupráci. Pokud hledáte seriózní společnost, která Vás oddluží, oddlužteme.cz je ta jediná u které to máte jisté, za to ručím.

Hodně štěstí v životě bez dluhů,

Honza

Tomáš R.

Hodnoceni oddluzteme.cz: 5 z 5

Oddluzteme.cz mi pomohlo vysekat se ze všech dluhů, díky chlapi!

Za mlada jsem byl prostě hloupej a chtěl jsem mít super hadry a telefony, tak jak je měli všichni ostatní kolem mě. Styděl jsem se, že ty věci nemám a tak abych udržel krok, tak jsem si vzal pár půjček a užíval si života na vysoké noze. Nic jsem v té době nepotřeboval, bydlel jsem u našich, platit jsem jim nic nemusel a ještě jsem měl každej den na stole teplou večeři a plnou lednici. Takže všechno co jsem vydělal, jsem s klidem mohl dát na splátky půjček, a co chybělo, jsem si půjčil jinde. To šlo až do té doby, dokud mi byli ochotní půjčovat, takže po dvou letech života bohéma jsem dlužil skoro neuvěřitelných milion a čtvrt! Doma samozřejmě nikdo netušil, že mám dluhy a já se bál a zároveň styděl to rodičům říct. Jenže pak si začali všímat toho obrovského množství dopisů, které najednou začalo chodit k nám domů, a já musel s pravdou ven. Co dělali rodiče si nechám pro sebe, ale dovedete si představit, co mi řekl otec, když zjistil, že kvůli mně může přijít o všechny svoje věci, které dlouhé roky budoval. Hned mě vzal za nějakým jeho známým právníkem, aby mi poradil, co mám dělat a on mi doporučil, ať kontaktuji společnost oddlužteme.cz, že mi z těch dluhů pomůžou a hlavně mi řekl, že vždycky je lepší nechat se oddlužit než platit exekuci, protože při oddlužení, na rozdíl od exekuce se růst dluhů zastavuje! A když bych teda na sebe nechal dát exekuci, tak bych se z těch dluhů už nikdy nevyhrabal a vlastně bych byl po zbytek života otrok těm, co mi dali ty půjčky.

Takže jsem hned vzal telefon do ruky a zavolal. Musím říct, že celková spolupráce s oddluzteme.cz byla výborná. Probrali se mnou, jestli splňuji podmínky k oddlužení, pak jsme si hned dali schůzku, na té jsem mu jenom hodil na stůl všechny ty papíry, co mi neustále chodily, odpověděl v pohodě na jeho otázky a on z toho zpracoval do pár dnů úplnej manifest. Ješte jednou mi to ukázal, já to podepsal, zaplatil a poslali jsme to.

Celá rodina se pak hned cítila v bezpečí. Zavládla úplná pohoda, to vám teda povím.

Jestli jste někdo v podobné situaci jako já, nedávejte na nějaké rady vašich známých, ale běžte hned rovnou za odborníky. V tomhle případě se fakt čas rovná penězům, ale těm, o které přijdete.

Děkuji společnosti oddluzteme.cz za moje oddlužení.

Tomáš

Luboš H.

Hodnoceni oddluzteme.cz: 5 z 5

Prostřednictvím tohoto dopisu, bychom chtěli společnosti oddluzteme.cz vyjádřit naše obrovské díky za pomoc, kterou nám poskytli a umožnili nám nový start.

Dostali jsme se do problémů díky půjčkám, které jsme si s manželem vzali na chod domácnosti a abychom mohli hradit neustále se zvyšující náklady na naše dvě děti. Mysleli jsme, že to v pohodě zvládnem, ale pak se kvůli ekonomické krizi manželovi přestalo v práci dařit a on nosil domů čím dál tím míň peněz. Mysleli jsme, že se to zase brzy vrátí do normálu a tak jsme si na splátky půjček začali půjčovat další peníze. Zlepšení ale bohužel nepřicházelo a naše půjčky nabraly astronomických rozměrů. Začaly nám chodit dopisy od různých inkasních agentur a společností od kterých jsme si napůjčovali a někde si na nás dokonce sehnali telefonní čísla a z neznámých čísel nám volali, abychom jim hned všechno zaplatili. Došlo to tak daleko, že jsme se báli zvedat neznámá čísla a dětem jsme dokonce zakázali otevírat dveře, když někdo zvonil. Fakt jsme nevěděli co si počít, už jsme vlastně čekali jen na to, až přijdou exekutoři a vše nám seberou. Svěřila jsem se s tím v práci kolegyním a jedna mi řekla, že existuje něco jako oddlužení a že to je pro lidi v dluzích, jako jsme byli my, vlastně jediná cesta ven a že to funguje tak, že soud smaže 70% všech dluhů. Řekla jsem to hned manželovi a rozhodli jsme, že to zkusíme. Na internetu jsme našli solidně vypadající společnost oddluzteme.cz, zavolali tam a náš dojem se hned potvrdil, protože na druhé straně jsme vlastně našli spásu.

Od telefonátu to trvalo asi dohromady 6 dní, než jsme od soudu získali ochranu před všema exekutorama a vymahačema. Celou spolupráci s oddluzteme.cz bychom zhodnotili na jedničku, vůbec jim nevadilo se přizpůsobit našim časovým možnostem a žádost vypracovali fakt rychle a očividně i perfektně, když nám pak soud za 10 dní povolil oddlužení pomocí splátkového kalendáře.

Teď už si žijeme dobře. Nikdo nám nevolá, splácíme jenom jednu splátku, která se vyřizuje vlastně sama, nemáme stres a můžeme se věnovat víc rodině.

Vřele doporučujeme. Zachránili nás.

S pozdravem,

Jitka a Luboš

Miloš P.

Hodnoceni oddluzteme.cz: 4 z 5

Dostal jsem se prostě strašně do dluhů a vypadalo to, že už se z nich nikdy nedostanu. Když jsem dostal exekuci na plat, tak mi v práci poradili, že se mám nechat oddlužit, že je to lepší, než být v exekuci a dali mi kontakt na oddluzteme.cz. Moc se mi nechtělo, nerad někomu říkám, že mám nějaký problémy, ale když mi v práci řekli, že se s nima můžu jednoduše všech dluhů zbavit, tak jsem tam zavolal. Byli to profíci, sešli jsme se dohromady dvakrát, vyřídili jsme všechny ty lejstra a soud mě fakt oddlužil. Peněz mi chodí na účet furt stejně jako při exekuci, ale už nemusím žádný jiný splátky platit, takže pro život mám teď určitě víc. Navíc mě všichni přestali otravovat, což vnímám jako bonus. Sice jsem tomu ze začátku moc nevěřil, spíš jsem si říkal, že zase naletím nějakým chytrákům, ale fakt ne, fakt to funguje. Doporučuju.

Miloš