Ozveme se Vám

Pokud si přejete, abychom Vás kontaktovali, zanechte nám kontakt a my se ozveme. Naši konzultanti Vás kontaktují do 12 hod., resp. nejpozději další následující pracovní den a domluví se s Vámi na dalším postupu Vašeho oddlužení.

Sídlo společnosti

Asociace pro řešení osobního bankrotu, z.s.
U plynárny 95
101 00, Praha 10

Zanechte na sebe kontakt

Oddlužení ve Vašem městě

Níže následuje seznam měst, v kterých má společnost oddluzteme.cz svoji pobočku. Pokud byste svoje město nenašli, nevadí. Naši insolvenční poradci z okolních měst jsou zvyklí běžně dojíždět za svými klienty až domů.

Trápí vás dluhy či exekuce? Jste na správném místě!

Vítejte na stránkách Asociace pro řešení osobního bankrotu, z.s., která poskytuje dluhové poradenství, zejména se zaměřením na oddlužení neboli osobní bankrot. Specializujeme se na oddlužení fyzických osob a osobní bankrot občanů a podnikatelů (oddlužení OSVČ), které umožňuje insolvenční zákon (zákon č. 182/2006 Sb. ve znění jeho poslední významné novely č. 31/2019 Sb. účinné od 1.6.2019).  V rámci oddlužení Vám může být prominuta většina Vašich dluhů, dochází k okamžitému přerušení exekucí a stanovení celkové výše dluhů insolvenčním soudem.
 
Asociace pro řešení osobního bankrotu, z.s. poskytuje poradenství pro oddlužení fyzické osoby/osobní bankrot v rámci celé České republiky a to ve 104 městech, tak přes centrálu sídlící v Praze. Pomoc s dluhy a oddlužení fyzické osoby/osobní bankrot Vám nabízíme v následujících městech.

3835 klientů jsme již zbavili dluhů v celkové výši 2 958 039 045 Kč.

Začněte s oddlužením ještě dnes!

Zadejte svůj telefon a naši specialisté Vám zdarma zavolají a začnou ihned připravovat Vaše oddlužení.