Půjčky

Znalost tématiky oddlužení (osobního bankrotu) je mezi českou populací velice nízká. Dlužníci se o této možnosti dozvídají většinou až ve chvíli, kdy je situace již kritická.

Půjčky platí další půjčky

Začíná to většinou tak, že si dlužníci naberou půjčky, které jsou schopni splácet a poté přijde nějaká nečekaná životní situace od ztráty zaměstnání počínaje a zdravotním úrazem konče, kdy dlužníci již nejsou dále schopni své půjčky splácet a hledají různá řešení, jak ze svých problémů ven. Půjčky se však musí splácet a v případě, že na splácení těchto půjček již dlužníci nemají peníze, naleznou krátkodobé řešení v tom, že čerpají další půjčky. V takové chvíli již půjčky splácí jiné půjčky a dlužníci tzv. vytloukají klín klínem. Tyto půjčky většinou dlužníkům zařídí nějaký čas, než vypůjčené peníze dojdou a poté přichází ta nejhorší fáze.

Další půjčky už Vám nikdo neposkytne

V této chvíli již přestáváte splácet Vaše současné půjčky nebo už je delší dobu neplatíte a proto chcete svou tíživou situaci vyřešit další půjčkou. Nacházíte se v tzv. dluhové spirále, ze které není jednoduchá cesta ven. Jdete si pro další půjčku, ale tu Vám již nikdo nechce poskytnout vzhledem k Vašim záznamům v registrech dlužníků. Poslední záchranu tedy hledáte u nebankovního sektoru a berete si nebankovní půjčky za obrovsky špatných podmínek většinou se zástavou nemovitosti. Tyto společnosti moc dobře do registrů dlužníků vidí a vědí, že máte dlouhodobé problémy se splácením a peníze Vám poté půjčí jenom proto, že doufají, že nebudete dlouhodobě splácet Vaši zajištěnou půjčku a oni poté dostanou Vaši nemovitost.

Po dlouhodobém nesplácení půjčky přijde exekuce

Přijde situace, kdy přestanete platit splátky na jakékoliv půjčky prostě z toho důvodu, že na to nemáte peníze. Velice často se stává, že splátky dlužníků za jejich půjčky přesahují jejich měsíční příjem. V tu chvíli Vaši věřitelé smlouvy prodají dalším vymáhacím společnostem a ti již vše posunou až k soudu, kde přijde na řadu exekuce.

Řešením situace nejsou další půjčky, řešením je oddlužení

Další půjčky nejsou řešením Vaší situace. Statistiky dokazují, že 74% dlužníků, kteří si berou půjčky aby uhradili jiné se z těchto problémů již nedostanou a ty je pohltí. Proto je nutné svou tíživou finanční situaci řešit co nejdříve. Jediným legálním řešením této situace je oddlužení neboli osobní bankrot. Při podání insolvenčního návrhu spojeného s návrhem na oddlužení jste již do dvou hodin pod ochranou insolvenčního zákona a přestanou se Vám navyšovat veškeré úroky, přestane splácet veškeré úvěry a již na Vás nemůže exekutor a to až do finálního rozhodnutí soudu o oddlužení. Jestli chcete nový začátek a chcete začít zase normálně žít, neváhejte. Oddlužení není oddalování problému, oddlužení je jeho řešení.

Řešením situace nejsou další půjčky, řešením je oddlužení

Další půjčky nejsou řešením Vaší situace. Statistiky dokazují, že 74% dlužníků, kteří si berou půjčky aby uhradili jiné se z těchto problémů již nedostanou a ty je pohltí. Proto je nutné svou tíživou finanční situaci řešit co nejdříve. Jediným legálním řešením této situace je oddlužení neboli osobní bankrot. Při podání insolvenčního návrhu spojeného s návrhem na oddlužení jste již do dvou hodin pod ochranou insolvenčního zákona a přestanou se Vám navyšovat veškeré úroky, přestane splácet veškeré úvěry a již na Vás nemůže exekutor a to až do finálního rozhodnutí soudu o oddlužení. Jestli chcete nový začátek a chcete začít zase normálně žít, neváhejte. Oddlužení není oddalování problému, oddlužení je jeho řešení.

Začněte s oddlužením ještě dnes!

Zadejte svůj telefon a naši specialisté Vám zdarma zavolají a začnou ihned připravovat Vaše oddlužení.