Podmínky poskytovaných služeb

Asociace pro řešení osobního bankrotu, z.s. (AROB) působí jako nezisková organizace, která poskytuje služby finančního poradenství pro osoby nacházející se ve finanční tísni. Tyto služby jsou poskytovány bezúplatně.

 

Jak poradenství probíhá? Kontaktujete nás telefonicky nebo emailem a náš odborník s Vámi prokonzultuje Vaši situaci. V případě nutnosti si od Vás vyžádá zaslání dalších dokumentů, a to buď emailem nebo poštou. Na základě vyhodnocení Vašeho případu, je Vám doporučeno nejvhodnější řešení Vaší situace, ke kterému jsme na základě Vámi poskytnutých informací a dokumentů dospěli.

 

V případě, že je nejvhodnějším řešením Vaší situace shledáno oddlužení, je celá věc předána do kompetence spolupracující advokátní kanceláře Mgr. Michala Horochovského, se sídlem U plynárny 455/95, 101 00 Praha 10, která pro Vás zajistí sepis a podání insolvenčního návrhu se všemi náležitostmi, které předpokládá zákon č. 182/2006 Sb., insolvenční zákon.

 

V této souvislosti si Vás dovolujeme upozornit, že ze strany advokátní kanceláře je v souladu s § 390a odst. 3 insolvenčního zákona za sepis a podání insolvenčního návrhu účtována odměna ve výši 4.000 Kč bez daně z přidané hodnoty a v případě společného oddlužení manželů 6.000,- Kč bez daně z přidané hodnoty.

Začněte s oddlužením ještě dnes!

Zadejte svůj telefon a naši specialisté Vám zdarma zavolají a začnou ihned připravovat Vaše oddlužení.