Oddlužení nemovitosti

Oddlužení nemovitosti je v posledních letech hodně skloňovaným problémem. Pod pojmem oddlužení nemovitosti si převážená většina dlužníků představuje situaci, kdy vstoupí do oddlužení i když vlastní nemovitost. Část dluhů je jim poté odpuštěna, splácejí pět let a poté jsou oddluženi s tím, že jim nemovitost zůstane.

 

Toto je ovšem omyl a velice často se stává, že takto uvažující dlužník svěří své oddlužení neprofesionální společnosti, která insolvenční návrh spojený s návrhem na povolení oddlužení přesto sepíše a dále tvrdí, že oddlužení nemovitosti je možné.

 

Jakmile dlužník insolvenční návrh podá na soud a soud oddlužení povolí, svolá schůzi věřitelů, kde se v 99% případů (za předpokladu, že je nemovitost hodnotná a prodejná) rozhodne o rozprodání majetku a uspokojení dluhů věřitelů.

Lze tedy zachránit nemovitost na kterou je uvalena exekuce?

Dobrou zprávou je, že odpověď je ANO, je to možné. Oddlužení nemovitosti však z výše zmíněných důvodů není řešením. Jediným řešením zůstává vyplacení exekuce, která je vedena na danou nemovitost.

 

Problémem ovšem je, že na vyplacení exekuce je nemožné získat půjčku z bankovního sektoru a to právě z důvodu, že ve chvíli, kdy je na Vás uvalena exekuce, jste v registrech dlužníků a v Centrální evidenci exekucí vedené Exekutorskou komorou České republiky a proto Vám již žádná banka na vyplacení exekuce nepůjčí.

 

Za tímto účelem však existují společnosti, které se vyplácením exekucí na nemovitosti zabývají a jsou tak schopny vyplatit exekuce i ostatní dluhy, spojit všechny půjčky do jedné a zachovat dlužníkovi jak nemovitost tak určitý životní standard. Jedná se o jedinou možnost, jak nemovitost zanechat.

 

Naše partnerská společnost Spendo.cz, která se zabývá oddlužením nemovitosti nebo spíše vyplacením exekucí se zástavou nemovitosti, je schopna obratem vyhodnotit Vaši situaci a již do 2 dnů vyplatit exekuci, která je uvalena na Vaši nemovitost a tím nemovitost zachránit. Proto v případě zájmu o konzultaci situace klikněte ZDE, nebo volejte na telefonní číslo 725 993 995 (nebo pouze prozvoňte, zavolají zpět).

Začněte s oddlužením ještě dnes!

Zadejte svůj telefon a naši specialisté Vám zdarma zavolají a začnou ihned připravovat Vaše oddlužení.