Konsolidace půjček

Velice často se stává, že nás klienti kontaktují kvůli konsolidaci půjček. Tu my však neposkytujeme. Konsolidace půjček je vlastně spojení všech půjček v jednu s tím, že se nijak nesnižuje celková výše dluhu. Při konsolidaci půjček je však možné půjčku novou prodloužit např. na 10 let a tím dosáhnout menší měsíční splátky, ale celkově však vyššího úroku! To je důležité brát na vědomí. Dlužník tedy ve většině případů celkově zaplatí mnohem více než před konsolidací dluhů.

Sliby konsolidace půjček u podvodných společností

Na českém internetu se vyskytuje velké množství podvodných společností, které slibují konsolidaci půjček s tím, že jsou schopni celkový dluh ke splacení snížit. Potenciální klient si poté myslí, že se u této konsolidace půjček jedná o určitou formu oddlužení, ale není tomu tak! Tyto společnosti, které nabízejí konsolidace půjček slibují, že po podpisu mandátní smlouvy jsou díky obrovskému množství klientů vyjednat nižší úroky a tím snížit Vaše splátky. Váš jediný úkol je poté zasílat určitou finanční částku měsíčně na jejich účet a oni poté mají za úkol jednotlivým věřitelům rozesílat nově vyjednanou nižší splátku.

Výsledek je ovšem takový, že tyto společnosti žádné snížení úroků nevyjednají. Naopak věřitelům posílají pouze nepatrnou část finančního obnosu, který jim odešle dlužník a zbytek si nechávají. Dlužník se tak dostane nevědomě do mnohonásobně větších problému, protože před původním věřitelem poté vypadá jako že celou situaci již dlouhou dobu neřešil. Tyto případy poté bohužel většinou končí formou exekuce popř. obrovským nárůstem úroku.

Co je tedy oddlužení?

Oddlužení je jedinou legální cestou, kterou se dlužník může zbavit až 70% veškerých svých dluhů. Pro úspěšné oddlužení musí být profesionálně sepsán návrh na oddlužení, který se poté podává dlužníkem samotným na příslušný krajský soud. Jiným způsobem oddlužení ani snížení splátek dosáhnout nejde a všechny ostatní praktiky jsou pouze podvody zaměřené na důvěřivé klienty.
 

Začněte s oddlužením ještě dnes!

Zadejte svůj telefon a naši specialisté Vám zdarma zavolají a začnou ihned připravovat Vaše oddlužení.