Do nového roku 2023 bez dluhů!

Do Nového roku 2023 bez dluhů

Máte dluhy a nezvládáte je splácet? Chcete prožít Vánoční svátky v klidu bez myšlenek na splátky a exekuce? Hrozíte se návštěvy exekutora?

Insolvence Vám může pomoci. Ochrání vás před věřiteli a pomůže vám s úhradou Vašich dluhů v podobě jedné splátky na všechny dluhy. Osobní bankrot je pro člověka, který není schopen své závazky hradit nebo je v situaci, kdy sice prozatím své závazky hradí, ale výše všech splátek je pro dlužníka likvidační. Pokud dlužníkovi nezbývá dostatek prostředků na úhradu bydlení, dopravy do zaměstnání, stravu, pojištění, telefon apod., může svou situaci řešit třemi cestami.

  • Konsolidace závazků

    konsolidace znamená sjednocení závazků do jednoho. V praxi to vypadá tak, že jedna banka či nebankovní instituce převezme všechny či část závazků pod sebe tím, že Vám poskytne úvěr na vyplacení původních dluhů – většinou vyplácí sama a dlužník operace sám dělat nemusí. Pokud však dlužník není bonitní, má špatnou platební historii či je dokonce v registru dlužníků, není zpravidla konsolidace možná.

  • Individuální domluva s věřiteli

    Pokud Vám neudělá nový věřitel konsolidaci, je možné zkusit se domluvit se současnými společnosti, kde máte své úvěry na jiné výši splátek tak, aby Vám to pomohlo. Je otázkou, na jakou částku byste se byli schopni dostat po domluvě. Většinou se jedná o snížení splátky v řádu procent nikoli desítek procent. Tato varianta je navíc většinou možná jen u dlouhodobých úvěrů nikoli u tzv. úvěrů do výplaty.

  • Insolvence

    Pokud Vám neumožní konsolidaci a ani se nejste schopni domluvit se stávajícím věřiteli na novém splátkovém kalendáři, poslední možností je insolvence, neboli osobní bankrot. Můžeme ji považovat laicky jako soudní konsolidaci, kdy Vám VEŠKERÉ dluhy včetně exekucí soud umožní splácet jednou splátkou po omezenou dobu 3 nebo max. 5-ti let.

Zkuste se u nás poradit o Vaší situaci. Svěřte se nám a poradíme, jak máte se svými dluhy naložit. Pokud budete situaci řešit už nyní, můžete se těšit, že Vánoce budou klidné a splácet začnete až na jaře.

Kontaktujte nás na tel: 725 766 175 nebo nám zanechte kontakt a my se Vám ozveme.

Začněte s oddlužením ještě dnes!

Zadejte svůj telefon a naši specialisté Vám zdarma zavolají a začnou ihned připravovat Vaše oddlužení.