Jak se dostat z dluhu?

Kladete si otázku, jak se dostat z dluhu? Odpověď může být složitá, ale i relativně jednoduchá. Je mnoho osudů, které nás všechny potkávají. Někdo si za své závazky může sám, jiného do dluhové situace převede nešťastná náhoda. Faktem ale je, že na dluhy jsme většinou sami a tíha vzniklých závazků nám nedá spát, tlak věřitelů roste a okolí se k nám staví často zády. Jak se ale sám bez cizí pomoci dostat z dluhů?

Vždy záleží na výši dluhu, který dlužíme. Pokud to není závratná částka a doposud jsme vše spláceli  jak jsme měli, může nám pomoci banka či nebankovní úvěrující společnost a dluhy nám zkonsolidovat, tzn., vyplatíme dluhy jiným závazkem a nastavíme si novou, pro nás únosnější splátku. Co ale dělat, pokud nám už nikdo nepůjčí, nerefinancuje nám půjčky a nemáme možnost dluhy splácet? Co dělat, když mám například exekuci? Jak se dostat z dluhu? V těchto případech Vám pomůže oddlužení.

Oddlužení, lidově označované jako osobní bankrot je legální způsob, jak zastavit vymáhání dluhů, růst úroků dluhu, zastavit exekuci apod. Zahájením insolvenčního řízení, tj. podáním insolvenčního návrhu na soud, spojeného s návrhem na povolení oddlužení dosáhnete ochrany ze strany soudu před věřiteli. Oddlužení Vám pomůže v tom, že soud nastaví jednu jedinou splátku, která se odvíjí od výše Vašeho příjmu. Ta se následně rozdělí mezi všechny věřitele. Takto se splácí po dobu maximálně 60 měsíců. Co za tu dobu dlužník zaplatí, záleží na výši splátky. Zbytek mu soud odpustí. Není to forma úvěru, a tak nikdy dluh nepřeplácíte a věřitelé na splácení čekají. Nemají možnost dluh po vás již vymáhat. Na otázku, jak se dostat z dluhu tedy může existovat i jednoduchá odpověď. Tou je oddlužení.

Nevíte si rady? Chcete se jen s někým poradit o své situaci? Nevíte, jestli Vám oddlužení pomůže?

Zavolejte a poraďte se. Vždy existuje nějaké řešení.

Naši poradci jsou Vám k dispozici na tel: 725 766 273

Začněte s oddlužením
ještě dnes!

Zadejte svůj telefon a naši specialisté Vám zdarma zavolají
a začnou ihned připravovat Vaše oddlužení.

Spočítejte si, zda
máte nárok na
oddlužení

Připravili jsme pro vás
jednoduchou kalkulačku.

Oddlužení ve městech

Začněte s oddlužením ještě dnes!

Zadejte svůj telefon a naši specialisté Vám zdarma zavolají a začnou ihned připravovat Vaše oddlužení.