Poradna odlužení

Poradna oddlužení je zde pro každého kdo má otázku týkající se oddlužení, nebo osobního bankrotu. Konzultanti naší společnosti na Vaše dotazy odpovídají v pravidelných intervalech. Pokud byste máte urgentní otázku, doporučujeme využít naší telefonické linky, nebo nás kontaktovat prostřednictvím vyplnění našeho kontaktního formuláře a naší konzultanti Vás kontaktují.

 

Než položíte otázku

Před položením vlastního dotazu si prosím pročtěte odpovědi níže. Je pravděpodobné, že na stejnou věc se již ptal někdo před Vámi.

Poradna

17.12.2013

Oddlužení

Dobrý den, chtěla bych se zeptat. Jsem na MD můj příjem je 4100kč. Dříve jsem podnikala a tak mám nějaké dluhy ve výši 400tis. chtěla bych zažádat o oddlužnění. Jakou mám šanci uspět? Mám rok a půl starého syna a bydlíme v pronájmu. Děkuji za odpověď.

Michaela Matoušková

Dobrý den paní Matoušková, základním předpokladm pro oddlužení je abyste byla schopna uhradit alespoň 30% z veškerých svých pohledávek. V tuto chvíli je tedy nutné navýšit Váš čistý měsíční příjem a poté samozřejmě oddlužení možné je. S pozdravem

Radka Černá

04.12.2013

Exekuce

Zdravím mam exekuce dohromady asi 150 000,- vydělek 12500,- když mě vyjde zaplatit 100% kolik asi mě zustane s platu,děkuji za odpověd.

Antonin Janda

Dobrý den, výše splátky v oddlužení bude poté 3351. Zůstatek z platu tedy 9149 Kč. S pozdravem Radka Černá

Radka Černá

04.12.2013

Mám nárok na oddlužení?

Dobrý den, mám dluhy 410000,-Příjem i s odpočtem na děti 14200,-.mám 2 děti.Mám nárok na oddlužnění? S pozdravem Srbová

Michaela Srbová

Dobrý den, s Vaším měsíčním příjmem jste schopna dosáhnout na splacení 34% z veškerých svých dluhů v období 5 let. V případě, že splňujete i ostatní podmínky na oddlužení, máte na něj nárok. S pozdravem Radka Černá

Radka Černá

S čím Vám můžeme poradit?

Dotaz se odešle ke zpracování a bude zveřejněn až společně s odpovědí. Upozornění obdržíte emailem.

Začněte s oddlužením ještě dnes!

Zadejte svůj telefon a naši specialisté Vám zdarma zavolají a začnou ihned připravovat Vaše oddlužení.